Kim Jesteśmy?

Przystanek Bemowo to restauracja z kuchnią włoską z polskim twistem. Jest to miejsce klimatycznych spotkań na Bemowie. To dobry wybór na smaczny obiad z rodziną czy romantyczną kolację, a także spotkanie z przyjaciółmi. W okresie letnim zapraszamy do naszego przepięknego, pełnego kwiatów ogródka.

Specjalnością restauracji jest wyjątkowa włoska pizza na rzymskim cienkim cieście. W menu znajdują się pyszne makarony, doskonałe mięsa z grilla a także ryby i owoce morza.

Słyniemy także z przeogromnej ilości piw craftowyh, win naturalnych oraz oryginalnych koktajli. 

Dla najmłodszych Gości mamy kolorowanki i gry.

Nasz lokal nie tylko zachwyca wybornym jedzeniem, ale również przyciąga uwagę swoim unikalnym wystrojem. Zmieniające się dekoracje, dostosowane do każdej pory roku, tworzą niepowtarzalny klimat i  atmosferę, która sprawia, że nasi Goście czują się jak w domu.

Do zobaczenia w Przystanku Bemowo!

Co myślą o nas Inni?

Opinie naszych klientów są dla nas niezwykle ważne. Chcemy, aby każdy, kto odwiedził Przystanek Bemowo, miał pozytywne doświadczenia i smakował nasze jedzenie. Cieszymy się, że nasi klienci są zadowoleni z naszej kuchni, atmosfery i obsługi. Ich pozytywne opinie motywują nas do ciągłego doskonalenia naszych usług i dostarczania najlepszego doświadczenia kulinarngo. Dziękujemy wszystkim naszym klientom za wsparcie i zaufanie.

+
Codziennych Odwiedzin

Zróżnicowana Kuchnia

Pozytywnych Opinii

Lokalizacja

Przystanek Bemowo znajduje się w dogodnej lokalizacji, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla naszych gości z różnych części miasta na Bemowie ul. Radiowa 16

Oryginalny Wystrój

Wystój Przystanku Bemowo jest urzekający, tworząc przyjemną i przytulną atmosferę, która zaprasza gości do relaksu i delektowania się wybornym jedzeniem.

Jedzenie

Przystanek Bemowo zaprasza na kulinarną ucztę - pizze, pasty, sałatki, dania z grilla, owoce morza a to wszystko w towarzystwie piw craftowych

Scroll to Top